Home
Wir über uns
Dienstleistungen
Projektmanagement
mediaconcepts
Diashow
City Marketing
Fertigungsplanung
In Planung
Formulare
Umfrage
Jobs
Kontakt
Impressum
Sitemap

Full Service Werbe-Marketing Agentur – mediaconcepts Stuttgart
Tam hizmet pazarlama ajansı - mediaconcepts Stuttgart 

Wir beraten Sie als Full-Service-Dienstleister in den Bereichen Marketing, Kommunikation und Internetlösungen.
Biz pazarlama, iletişim ve internet çözümleri alanlarında tam hizmet sağlayıcı olarak hizmet vermekteyiz. 

Das Dienstleistungsportfolio umfasst die Marketingberatung, die Planung und Durchführung von klassischen Printwerbeaktionen (printconcepts.eu), die Entwicklung von Websites (Web Starter ab 150 Euro p.a.), die Erstellung von Video-Trailern und das Online-Marketing.
Hizmet portföyü pazarlama danışmanlığı, planlama ve geleneksel baskı reklam kampanyaları (printconcepts.eu) uygulanması, Web/E-Shop tasarım (250 TL ile başlayan yıllık paketler), video reklamı ve online pazarlama oluşturulması içerir. 

Unsere Zielsetzung für Ihr Unternehmen ist eine effiziente Neukundengewinnung durch die Kombination von Print und Internet sowie eine optimierte Kundenbindung durch unsere Mystery Checks.
İşletmeniz için hedeflerimiz bizim gizemli kontrolleri ile baskı (printconcepts.eu) ve internet teknolojisi ile müşteri iliskilerini, sadakatini verimli hale getirmek ve bu kombinasyon yoluyla etkin müşteri kazanımı sağlamak. 

Ökonomisieren Sie Ihre Arbeitsprozesse, Mit mediaconcepts haben Sie nur noch einen Ansprechpartner für alle Marketingbereiche Ihres Unternehmens.

Pazarlama verimliliği yükseltin, iş süreçlerinde verimliliği artırarak tasarruf edin, işinizin tüm pazarlama yönleri için size destek veren, sizi ve süreçlerinizi takip eden bir danışmanız var. 


Dienstleistungen, Produkte und Referenzen, siehe Diashow!

Hizmetler, ürünler, referanslar, slayt 

 

Welche Faktoren beeinflussen den Umsatz Ihres Unternehmens? Klick hier!  

Hangi faktörler satışları, pazarlamayı etkileyecek? Buraya tıklayın! 


Was zeichnet erfolgreiches Marketing aus?
Başarılı pazarlama nasıl oluşur? 

Beim erfolgreichen Marketing werden die Bedürfnisse der Kunden, die Anforderungen des Marktes im Hinblick auf das eigene Unternehmen und der Produkt-Absatz optimal miteinander verknüpft. 
Başarılı pazarlama için bir şirket müşteri ihtiyaçlarını, ürün satışlarını pazar şartlarına göre dengeler ve talepleri karşılar. 

Erfolgreiches Marketing lebt von Kreativität und professioneller Erfahrung!  
Başarılı pazarlama yaratıcılık ve mesleki deneyim gerektirir! 

Wie können die Motive und Bedürfnisse der potenziellen Kunden evaluiert werden? Und wie können Interessenten und Kunden dauerhaft für Ihr Unternehmen und Ihre Produkte interessiert werden?
Potansiyel müşterilerin motifleri ve ihtiyaçları nasıl değerlendirilebilir? Ve müşteriler şirketinize ve ürünlerinize gelecekte nasıl ilgi duyabilirler?

Eine genaue Untersuchung des Marktes und eine detaillierte Zielgruppenforschung stehen am Anfang jedes erfolgreichen Marketings. Wir bieten Marketingkonzepte von der Strategie bis zur Maßnahmenebene. Fundiert und professionell.
Pazarın detaylı analizi ve detaylı bir odak grubun araştırmaları her başarılı pazarlamanın ilk süreçleridir. Biz strateji pazarlama ve uygulama pazarlama hizmetlerini sunuyoruz. Sağlam ve profesyonel. 

Marketing ist eine Investition in die Zukunft Ihres Unternehmens, denn es schafft bei den Kunden eine dauerhafte Bindung an Ihr Unternehmen und Ihre Produkte. Eine individuelle Anpassung der Marketinginstrumente auf Ihre Situation und Ihr Unternehmen stellen wir durch ausführliche Beratungsgespräche und enge kontinuierliche Zusammenarbeit mit unseren Kunden sicher.
Sizin şirketiniz ve ürünleriniz için müşteriler ile kalıcı bir bağ oluşturur çünkü pazarlama, şirketinizin geleceğine bir yatırımdır. Sizin durumunuza ve firmanıza göre pazarlama araçları bireysel ayarlanır, ayrıntılı görüşmeler ve yakın işbirliği sayesinde süreklilik sağlanır. 

Überzeugen Sie sich am besten selbst: Wir freuen uns auf Ihre telefonische oder E-Mail-Anfrage. Für ein erstes unverbindliches Beratungsgespräch stehen wir Ihnen gerne jederzeit zur Verfügung: info@mc-demir.info

Kendinizi ikna etmek için: Bizi telefon veya e-posta ile ulaşabilirsiniz. İlk görüşme, tanışma için herhangi bir zamanda bizimle irtibata geçebilirsiniz: info@mc-demir.info


Diashow

Kaynaklar slayt: 

Preisliste Europa

 Webdesign    Paket 

Ihre jährliche Ausgaben  

Einmalig              

 Web Starter         

  70 Euro jährlich + 19% MwSt. + Domain Gebühr (.de, .com,      .info, .org ...)

 250 Euro

 Web Pro

  120 Euro jährlich + 19% MwSt. + Domain Gebühr

 500 Euro

 Web Pro Seo

  250 Euro  jährlich + 19% MwSt. + Domain Gebühr

 750 Euro

   

 Webshop Starter

  150 Euro jährlich + 19% MwSt. + Domain Gebühr

 250 Euro   

 Download Shop

  250 Euro jährlich + 19% MwSt. + Domain Gebühr

 500 Euro

 Webshop Plus

  250 Euro  jährlich + 19% MwSt. + Domain Gebühr

 500 Euro

 Webshop Pro

  500 Euro  jährlich + 19% MwSt. + Domain Gebühr

 1000 Euro

 Webshop Ultimate

  800 Euro  jährlich + 19% MwSt. + Domain Gebühr

 1500 Euro

     

Web tasarim fiyat Listesi

Türk Ticaret Kanunun 1524. Maddesi ile birlikte her işletmenin bir sitesi olması zorunluğu, yasalaşarak yürürlüğe girdi. Türk ticaret yasası uyarınca tüm şirketlerin aktif olarak kullanması gereken internet sitesi için firmamız her bütçeye uygun alternatifler geliştirdi. Bu bağlamda paket seçeneklerimizle, sizin için sanal ortamda tanınacağınız, kaliteli ve güvenilir siteleri pazarlama destekli ekonomik yapıyoruz!

Şirketimiz, bireysel pazarlama beklentilerine, imkanlarina uygun, özgün içerikli ve estetik tasarımlı web sitelerini uygun fiyata müşterilerine hazırlıyor. Siz de sadece 250 TL’den (Internet Kartvizit 149 TL) başlayan fiyatlarla sahip olabileceğiniz zengin içerikli ve kullanışlı bir site için daha fazla para ödemeyin! Pazarlamaya uygun web siteler ancak pazarlamada size destek olur.

Alman pazarlama firmasi "mediaconcepts" ve Türk pazarlama firmalarin hizmet destegi ile uluslararasi bireysel pazarlama hizmetlerimizden sizde bütçenize uygun faydalanin. 

Web tasarimlar

 Kredi kartına 9 taksit ile sahip olabilirsiniz.

 

 

Tools

 

Arts & Media Consulting | info@mc-demir.info